Zenec Z-N326

archiv

Cena:11690.00CZK

 

Zenec Z-N326

 

Inovativní multimediální systém pro mnoho modelů vozidel – Z-N326 je 2-DIN „Smartlink direct“ infotainer s kapacitním dotykovým TFT displejem 6,2“ / 15,7 cm. Ovládací prvky na čelní straně zařízení byly záměrně redukovány tak, abyste měli 100% intuitivní kontrolu nad dotykovým rozhraním. Dotykovému poli FAV na levé straně zařízení a tlačítku ALT na všech stránkách menu lze přiřadit libovolnou funkci – získáte tak přímý přístup k funkcím, které jsou pro vás nejdůležitější.

Z-N326 vám nabízí moderní využití nejnovějších smartphonů s operačními systémy Android nebo iOS. Díky funkci „Smartlink direct“ připojíte smartphone přímo k infotaineru Z-N326. Obsah obrazovky mobilního telefonu se pak ihned zobrazí také na displeji infotaineru ZENEC. Zatímco aplikace v systému iOS musí být ovládány přímo na iPhonu, duální protokol „Smartlink direct“ umožňuje v kombinaci se systémem Android přímé ovládání aplikací a všech jejich funkcí na kapacitním displeji infotaineru Z-N326, a to včetně bezplatných navigací nainstalovaných ve smartphonu. Z-N326 je však také moderní zábavní centrum: k přehrávání médií jsou určeny dva USB porty s prodlužovacími kabely, které si poradí i s nejnovějšími audio a video formáty. Vysoce citlivý digitální FM RDS tuner zajišťuje vynikající příjem rádia za všech okolností. Zvuk ještě vylepšuje 4 x 45wattový zesilovač a 10pásmový grafický ekvalizér s různými předvolbami zvuku.

Moderní jednotka Bluetooth od Mediateku poskytuje handsfree systém k bezpečnému telefonování v autě, jednoduchou správu oblíbených kontaktů a pohodlné streamování hudby A2DP. 

Nejste-li spokojeni s bezplatnou navigací ve smartphonu, za rozumnou cenu můžete z infotaineru Z-N326 vytvořit špičkový naviceiver: samostatně prodávaná microSD karta Z-N326-SDFEU obsahuje nejnovější navigační software ZENEC NextGen, pokrývající 47 evropských států; sada se dodává s podrobným uživatelským manuálem.

 

2-DIN zařízení s dvoubarevným podsvícením tlačítek
Design zařízení s možností volby červeného nebo bílého podsvícení tlačítek vypadá po nainstalování velmi moderně. Z-N326 lze nainstalovat do všech montážních šachet 2-DIN a se svým uživatelským rozhraním v chromovaném rámečku se stane optickým highlightem interiéru.

 

Kapacitní TFT LCD displej
Kapacitní 6,2“ / 15,7cm dotykový displej – s neoslňujícím matným čelním sklem – umožňuje přesné ovládání lehkým dotykem a nadchne vás širokým rozsahem jasu, bohatým kontrastem a brilantním vykreslením barev.

 

Optimální interakce se smartphonem díky Smartlink Direct
Aplikace SmartLink Direct pro smartphony Android / iPhony Apple zobrazí obsah obrazovky zařízení na displeji infotaineru Z-N326. U smartphonů s Androidem umožňuje duální protokol přímého ovládání aplikací z dotykového displeje Z-N326.

 

Vysoce citlivý FM tuner s DSP
Radiopřijímač infotaineru Z-N326 je vybaven FM RDS tunerem s integrovanou funkcí potlačení šumu DSP pro případ, že nejsou FM stanice dostatečně silné. Do paměti lze uložit až 18 radiostanic.

 

Bluetooth handsfree modul s A2DP
Komfortní handsfree volání s okamžitým vyhledáváním v telefonním seznamu, snadno editovatelné menu oblíbených kontaktů, bezdrátové streamování hudby prostřednictvím A2DP – to vše a mnoho dalšího nabízí Bluetooth infotaineru Z-N326.

 

Uživatelsky přívětivé tlačítka FAV a ALT
Z-N326 má na levé straně zařízení tlačítko Oblíbené (FAV), jemuž můžete přiřadit funkci podle své volby. Konfigurovatelné je rovněž tlačítko ALT ve všech menu. S těmito dvěma tlačítky získáte přímý přístup ke svým oblíbeným funkcím.

 

Ekvalizér s řadou předvoleb
Pomocí 10pásmového grafického ekvalizéru můžete ručně vyladit zvuk přesně podle parametrů vozidla nebo podle vlastního vkusu. Vybírat ovšem můžete také z několika předdefinovaných profilů zvukového nastavení.

 

Kompatibilní s moderními A/V formáty
Z-N326 podporuje přehrávání všech dnes běžných mediálních souborů: MP3, FLAC (až 24 bitů / 192 kHz), AAC (MP4A), M4A, WAV, OGM AVI, MP4, H.264, MKV 1080p, MPEG2/TS, MPG a XVID

 

Připojení k dálkovému ovládání na volantu
Pomocí rozhraní stalk/CAN, prodávaných samostatně pro téměř všechny typy vozidel, lze Z-N326 připojit prakticky ke každému vozidlu. Telefonní a handsfree funkce dálkového ovládání na volantu zůstanou zachovány v plném rozsahu.

 

Vstup HDMI
Vstup HDMI umožňuje připojit multimediální zařízení a smartphony s výstupem HDMI a přehrávat z nich zvuk a video přímo na infotaineru ZENEC Z-N326.

 

Rozhraní pro couvací a přední kameru
Z-N326 umožňuje připojit a ovládat dva kamerové systémy – na přídi a zádi vozidla. Kromě automatického zapnutí při zařazení zpátečky k parkování a vyjíždění lze kamery zapnout také ručně na dotykovém displeji.

 

Možnost rozšíření na naviceiver
Pomocí 8GB navigační microSDHC karty Z-N326- SDFEU, prodávané samostatně, povýšíte Z-N326 na kvalitně vybavený navigační systém, pokrývající 47 evropských států. Zahrnuje 1 rok aktualizací map zdarma.

 

Propojení se Smartphony iOS a Android:

Apple iOS:

 

 

 

 

Android:

 

 

INSTALACE:

OPEL Astra J

Ford Connect

Ford Transit

Ford Mondeo

 

kod: Z-N326

Dále v kategorii

pioneer-deh-x5600bt.jpg
Pioneer DEH-X5600BT
Cena:3490.00CZK
zenec-ze-nc3141d.jpg
Zenec ZE-NC3141D
Cena:25990.00CZK
pioneer-avic-f60dab.jpg
Pioneer AVIC-F60DAB
Cena:36290.00CZK