Alpine X902D-DU

multimédia » Alpine style » Fiat/Peugeot/Citroen

Cena:42990.00CZK

 

9" multimediální navigační jednotka pro Fiat Ducato 3, Citroën Jumper 2 a Peugeot Boxer 2 s mapami TomTom, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto - X902D-DU

Alpine představuje druhou generaci systému Alpine Style pro modely Fiat Ducato 3, Citroën Jumper 2 a Peugeot Boxer 2. Model X902D-DU je vybaven velkým 9-ti palcovým dotykovým displejem, který je instalován před palubní desku tak, aby byl dokonale dosažitelný ze sedadla řidiče. Díky tomu je velmi snadné vidět a ovládat navigační mapy a další funkce.
 
Systém je vybaven také navigačním systémem iGo Primo NextGen s mapami TomTom. Nejlepší ze všeho je, že dostanete 3 roky aktualizací map zdarma a můžete zadat přesné parametry a hmotnost vašeho přívěsu - budou navrženy tak pouze vhodné trasy váš karavan. Můžete také snadno nainstalovat další databáze kempů, stellpatzů, jako je ACSI Camping Guide nebo Stay4Night, abyste získali dokonalou databázi POI pro vaše potřeby kempování. Model X902D-DU také obsahuje kompatibilitu Apple CarPlay a Android Auto.


Pokud hledáte dobrý navigační systém pro váš karavan, který je snadno ovladatelný, snadno přístupný ze sedadla řidiče a je vybaven velkým displejem - nehledejte dále.

Dokonalá integrace s prémiovými komponenty.Výkon bez kompromisů.

Snadno ovladatelná z pozice řidiče

 

Dostupnost je důležitým faktorem zejména při dlouhých cestách, kdy často měníte rozhlasové stanice nebo měníte navigační nastavení. Systém Alpine Style je navržen v offsetovém uspořádání z palubní desky - přivádí jej blíže k řidiči, aby byl snadno dosažitelný, aniž by se nakláněl dopředu. K dispozici jsou velká ovládací tlačítka pod obrazovkou pro snadný přístup k hlavním zdrojům, hlasitosti, telefonu a dalším.

 

Velmi velký 23 cm (9 palcový) dotykový displej

Srdcem systému je obrovský 23 cm dotykový displej - ve skutečnosti má stejnou velikost jako displej Apple iPad®. Díky tomu můžete během jízdy snadno zobrazit navigační mapy, stejně jako čísla a text na obrazovce. Samozřejmě to také přispívá k bezpečnosti jízdy - méně času na obrazovce znamená více času při pohledu na silnici. Tlačítka na obrazovce jsou také velká, což činí tento výrobek velmi uživatelsky přívětivý

 

Ovládací tlačítka na volantu

Pokud je vaše Ducato vybaveno ovládacími tlačítky na volantu, můžete je použít i s X902D-DU. Systém Alpine Style je plně připojen k elektronice vozidla a přijímá veškeré povely, jako je řízení hlasitosti, telefon, hlasové ovládání a ztlumení zvuku. Je to další funkce, která přispívá k pohodlí a bezpečnosti jízdy v mobilním domě.

 

Perfektně navržené

Rámeček displeje monitoru X902D-DU je zhotoven v černé barvě s vysokým leskem a obsahuje tmavě chromovaný rámeček, který dokáže dokonale propojit přístrojovou desku Ducato. Do krytu displeje jsme zahrnuli i mikrofon pro Bluetooth handsfree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snadný přístup ke kameře

Kamera pro zadní pohled (pokud je k dispozici) se automaticky aktivuje při zpětném chodu. Nicméně můžete chtít ručně aktivovat kameru na dálnici, abyste si ověřili jízdní kola umístěné na zadní části vašeho karavanu, nebo abyste se ujistili, že jste po předjetí vozu plně projeli, abyste se bezpečně vrátili do vášeho jízdního pruhu.Se systémem Alpine je to velmi jednoduché díky přímému tlačítku pro přístup ke kameře přímo na zdrojové obrazovce

 

One Look Display

Inovativní technologií split-screen "One Look" společnosti Alpine umožňuje prohlížení navigační mapy a informací o přehrávém zvuku na jedné obrazovce. To eliminuje potřebu přepínání mezi různými aplikacemi. Můžete přepnout z  režimu celé obrazovky na zobrazení "One Look"  pouze pomocí tahů po obrazovce.

 

INSTALACE:

 

FIAT DUCATO

kod:X902D-DU

Dále v kategorii

alpine-x903d-du2.jpg
Alpine X903D-DU2
Cena:47990.00CZK