Zenec Z-E3756

multimédia » Zenec

Cena:27890.00CZK

 

Zenec Z-E3756 – Navigace pro FIAT, Citroën a Peugeot

 

Inovativní multimediální a nejmodernější navigační systém pro váš obytný vůz Z-E3756 z řady E>GO, byl vyvinut speciálně pro modely FIAT Ducato III, Citroën Jumper II a Peugeot Boxer II.

Z-E3756 dokonale splyne s originálním vzhledem vašeho vozidla a lze ho pohodlně ovládat z kapacitního dotykového 7”/17,8cm displeje se skleněným povrchem. S novým ZENEC zažijte ve svém voze fascinující svět zábavy. Z-E3756 vám nabízí celou šíři programů nového standardu digitálního přenosu DAB+ díky multituneru s křišťálově čistým příjmem signálu. S vestavěnou CD/DVD mechanikou a dvěma USB porty na zadní straně zařízení (s 80cm prodlužovacím kabelem) v autě přehrajete i nejnovější formáty zvuku a videa. Z-E3756 může vysílat audio signály do externích Bluetoothreproduktorů, takže si hudbu pohodlně vychutnáte i mimo svůj obytný vůz.

Do cíle vás vždy spolehlivě a bezpečně dovede balíček obsahující mapy 47 evropských zemí, integrovaná místa zájmu (POI) se zhruba 20 000 destinacemi pro kempování a obytné vozy a prémiovou databázi více než 6 milionů dalších POI. Zvolíte-li profil vozidla a zadáte-li údaje o voze, bude plánování trasy ještě efektivnější.

Aktualizace map jsou poskytovány zdarma po dobu 3 let

 

Dokonalá integrace do vozidla

Vyvinuto speciálně pro FIAT Ducato III: díky specifické konstrukci a oranžovému podsvícení tlačítek zapadne systém E>GO dokonale do těchto modelů vozidel, jako střižený do kabiny obytného vozu.

 
Google Android Auto
 
Z-E3756 je certifikováno pro Google Android Auto. S GAA získáte přístup ke kompatibilním aplikacím a online službám ze svého smartphonu Android přímo v obytném voze a budete je intuitivně ovládat na displeji zařízení ZENEC nebo pomocí hlasového asistenta Google.
 
Režim M-Zone (zadní)
 
Systém E>GO nabízí možnost přehrávat dva různé zdroje současně: např. zvuk z DAB+ tuneru na zařízení Z-E3756 a současně sledovat DVD na připojené LCD TV. Z-E3756 je vybaven dvěma dálkovými ovladači.
 
Kapacitní 17,8 cm/7“ displej
 
Kapacitní 17,8 cm/7“ LCD TFT dotykový displej se skleněným panelem zajišťuje přesné ovládání lehkým dotykem. TFT LCD displej si vás získá svým vysokým jasem a excelentním kontrastem pro exkluzivní přehrávání videí.
 
Vysoce citlivý DAB+ tuner
 
Integrovaný dvojitý DAB+ tuner s funkcemi MOT Slideshow, dynamický seznam stanic, sledování služby a DLS text zajišťuje čistý a stabilní příjem digitálního rádia. Funkce dynamického vyhledávání na pozadí udržuje seznam stanic neustále aktuální
 
FM RDS tuner
 
Radiopřijímač zařízení Z-E3756 je vybaven FM RDS tunerem s integrovanou funkcí potlačení šumu DSP pro lepší, čistší zvuk v případě, že nejsou FM stanice dostatečně silné. Do paměti lze uložit až 18 radiostanic.
 
Bluetooth handsfree modul
 
Handsfree volání se synchronizací telefonního seznamu a funkcí vyhledávání záznamů podle jména a příjmení. Snadno editovatelné menu oblíbených kontaktů s rychlým vytáčením je optimalizováno pro jízdní komfort. Je vybaveno potlačením ozvěny a dalšími filtry DSP pro srozumitelnost řeči
 
A2DP SRC režim pro BT reproduktor
 
V režimu zdroje A2DP může Z-E3756 přenášet audiosignál do externích Bluetooth reproduktorů nebo sluchátek. BT anténa na zadní straně zařízení optimalizuje cestu přenosu do reproduktorů, umístěných mimo vozidlo.
 
Připojení až tří kamer
 
Z-E3756 umožňuje připojit a ovládat až tři kamerové systémy. Využívá při tom spínané napájení jednotlivých kamer a automatické zapnutí audio vstupu do mikrofonu kamery po zařazení zpátečky. Kamery lze ručně ovládat z dotykového displeje nebo hardwarovými tlačítky kamery za jízdy. Zobrazit lze nastavitelné mřížky, které vám pomohou s odhadem vzdálenosti na couvací kameře.
 
Ovládací aplikace do smartphonu
 
Pomocí aplikace ZENEC SP-REM do smartphonů se systémem Android a iOS lze pohodlně ovládat audio funkce zařízení Z-E3756 přímo ze smartphonu. Aplikace zobrazuje metadata přehrávaného zvuku, jako informace o stopě, názvy stanic nebo hlasitost.
 
Navigace pro obytný vůz
 
Součástí nového navigačního systému ZENEC Primo NextGen je sada map 47 zemí a databáze, obsahující přes 6,5 milionů bodů zájmu. Díky podrobným mapovým podkladům, TMC, automatickému zoomu, asistentu jízdy v jízdních pruzích a dalším inteligentním režimům je E>GO dokonale vybaveným pomocníkem na cesty.
 
Tři roky aktualizace map zdarma
 
Aktualizujte si obsah map v navigačním balíčku pohodlně před svou další cestou - po 3 roky zdarma. Jedná se o jednoduchou aktualizaci pomocí PC nebo notebooku a softwaru Toolbox prostřednictvím portálu Naviextras (www.zenec.naviextras.com).
 
Přednastavené profily vozidla
 
Pro usnadnění navigace můžete zvolit některý z přednastavených profilů vozidla (osobní/obytný vůz, < 3,5 t / > 3,5 t - 7,5 t / kamion). Po zadání doplňujících údajů o vozidle, jako je výška, šířka, délka, hmotnost a přívěs / bez přívěsu, dokáže ZE3756 spolehlivě vypočítat cestu do cíle a vyhnout se omezením, zakázaným silnicím či viaduktům s příliš malou výškou.
 
Balíček POI pro kempování
 
Předinstalovaný, podrobný balíček bodů zájmu (POI) pro kempování (vícejazyčný: DE / EN / NL / IT / FR) poskytuje podrobné informace o kempech a možnostech zastávky pro obytné vozy. Databáze obsahuje asi 20 000 kempů a destinací pro obytné vozy v Evropě. To znamená, že můžete vyhledat vhodné místo na cestě v daném regionu a přímo porovnat nabízené služby.
 
Dělená obrazovka navigace
 
Z-E3756 nabízí obrazovku rozdělenou mezi navigaci a přehrávání. Dělená obrazovka navigace zobrazuje názvy ulic, čísla domů a informace o příštím odbočení spolu s jeho aktuální vzdáleností. Nikdy tak neztratíte přehled, a to ani při poslechu hudby s aktivním naváděním.
 
Funkce 3D zoom
 
Funkce automatického 3D zoomu na křižovatkách a kruhových objezdech automaticky zvětší části mapy při příjezdu na křížení silnic, kde je třeba detailnější pohled. Faktor zoomu lze ručně nastavit pomocí kolečka Smart Dial po pravé straně.
 
TMC / TPEG
 
Z-E3756 má nejen přijímač TMC pro analogová data, ale také funkci DAB TPEG, která zobrazuje dopravní události a plynulost dopravy téměř v reálném čase a informuje vás o aktuální dopravní situaci na aktivní trase. Z-E3756 podporuje bezplatné TPEG i placený typ servisních licencí Pro (např. „V-Traffic“ od Mediamobile).
 
 
Pro vozy:
 
Značka Model Typ Rok výroby
FIAT Ducato III 250/251 2006 – 2011
FIAT Ducato III 250/251 2011 – 2014
FIAT Ducato III 250/251 (X290) od 2014
Citroën  Jumper II 250/250D/250L od 2006
PeugeoT Boxer II 250/251 od 2006

 

INSTALACE:

FIAT DUCATO - karavan

kod:Z-E3726

Dále v kategorii

zenec-z-n966.jpg
Zenec Z-N966
Cena:24990.00CZK
zenec-z-n328.jpg
Zenec Z-N328
Cena:10990.00CZK
zenec-navi-multimedia-adapter-volkswagen-golf-7-vw-golf-vii-variant-vw-golf-sportsvan-volkswagen-passat-b8-vw-polo[4].jpg
Adaptiv navi/multimédia adapter VW
Cena:19990.00CZK