Alpine ILX-700 s Apple CarPlay

Články » Alpine ILX-700 s Apple CarPlay

1.10.2014  -  Alpine Electronics digitální přijímač médií s Apple CarPlay ILX-700 je k dispozici pro evropské trhy od prosince 2014

 


 

Alpine Electronics digitální přijímač médií s Apple CarPlay ILX-700

 

Mnichov, Německo. – 1. Říjen, 2014 — Alpine Electronics (Europe) GmbH dnes oznámilo nový produkt iLX-700, jenž je kompatibilní s Apple CarPlay. Na trh bude uveden v prosinci 2014. Tento nový produkt Alpine poskytne řidiči mnohem více zábavy a bezpečí při používání iPhonu ve vozidle.

iLX-700 je bez mechaniky se 7” dotikovým displejem. Je určena pro použití s Apple CarPlay, aby řidiči poskytla bezproblémovou práci s iPhonem během jízdy. Apple CarPlay přináší iPhone uživatelům neuvěřitelně intuitivní možnost, jak provádět telefonáty, používat mapy, poslouchat hudbu a přístup ke zprávám pomocí jednoho slova nebo kliknutí. S použitím Apple CarPlay na iLX-700, uživatelé ovládají Apple CarPlay ze 7” obrazovky nebo mohou aktivovat Siri pro minimální rozptýlení. Hudba, navigační instrukce a telefonáty jsou přehrávány skrz reproduktory ve vozidle. Apple CarPlay využívá Lightning konektor a je kompatibilní s iPhone 5, 5S, 5C, včetně iPhone 6, iPhone 6 Plus a nejnovější verzí iOS.

Mezi další funkce patří tři (2V) výstupy z předzesilovače, jeden A / V vstup AUX, technologie Alpine MediaXpander ™ pro lepší přehrávání komprimovaných médiích, a vstup pro kamerový systém (kamerový systém prodává se samostatně). Má 7cm šasi pro větší flexibilitu instalace do vozidel.

ILX-700 je kompatibilní s Alpine aplikací TuneIt ™ 2.0, která poskytuje ladění zvuku pro zvukové systémy Alpine. Alpine TuneIt 2.0 umožňuje uživatelům snadno nastavit širokou škálu nastavení zvuku, včetně korekce času, parametrický EQ, crossover bodů, přednastavené režimy ekvalizéru a další. Nastavení se provádí přes aplikaci a nahrává se na iLX-700 pro přesné přizpůsobení zvuku a okamžité výsledky.

"Apple CarPlay je neuvěřitelný zážitek pro řidiče. Jsme potěšeni, že nabídneme Alpine uživatelům produkt s Apple CarPlay, který poskytuje přístup k iPhone funkcím, které používáme při jízdě, jako jsou mapy, zprávy, volání, poslech hudby a další." Řekl Hirofumi Morioka, Alpine vrchní ředitel a technický ředitel.