O Zenec

 

 

Značka ZENEC přestavuje perfektní řešení pro vaše vozidlo v oblasti multimediální zábavy a navigace. Široký výběr modelů zahrnuje přístroje řady E>GO (pro specifická vozidla), multimediální navigační přístroje pro karavany, obytné vozy, dodávky a kamiony, univerzální 2-DIN multimediální navigační stanice i multimediální stropní i univerzální monitory

Jako dlouholetý dealer značky je i naše firma členem českého teamu Zenec, což nás opravňuje k používání loga pro specializovanou montážní dílnu a partnera pro autosalony.

 

Automotive support partner +

Montážní dílna

 

Zenec ZE-NC2011D ve voze VW TiguanPříklad instalace navigace Zenec ZE-NC2011D ve voze VW Tiguan.Spolu s navigací je  nainstalován i TV  tuner ZE-DVBT40, signál TV je kvalitně zpracováván i za jízdy,  spolujezdci je tak umožněno nerušené sledování oblíbeného pořadu či sportovního přenosu

 

 

 

 

 

 

Další příklad instalace produktů Zenec, tentokrát se jedná o instalaci stropního monitoru Z-R1030 jako zábavního centra pro zadní spolujezdce ve voze VW Transporter T5. Ve voze byla navíc nainstalována i navigace ZE-NC2011D a televizní tuner ZE-DVBT40, signál z TV tuneru je právě přehráván na stropním monitoru.

 

 

 

 

Použití navigací Zenec je možné nejen ve vozech VW, ale i Škoda, v tomto případě je navigace nainstalována ve voze Škoda Superb s aktivním audiosystémem, který je také plně podporován .

 

 

 

 

Jedním z vozů podporovaných značkou Zenec je i Fiat, kde se navigace dají využívat ve vozech Ducato, zde   ZE-NC3715D a to i v provedeních karavan. Navigace navíc podporuje přímo režim karavan, software je totiž včetně nastavení parametrů vozu, jako jsou výška, šířka a délka a trasa tudíž zohledňuje průjezdnost pro konkrétní vůz, navíc databáze obsahuje i seznam kempů jako cílů, na které lze nechat se navigovat.